Inštrukcie pri vrátení peňazí

Ak nie ste s Fat Gripz spokojní, máte nárok ich do 30 dní bezplatne vrátiť*. Nižšie nájdete inštrukcie, ktoré je nutné vykonať:

 1. Informujte nás o tomto rozhodnutí emailom na info@trainbody.sk​
 2. Vyplňte Odstúpenie od kúpnej zmluvy. Dbajte zvýšenú pozornosť pri položke Číslo bankového účtu​.
 3. Zabaľte Fat Gripz, priložený návod, vyplnené Odstúpenie od kúpnej zmluvy a faktúru
 4. Zásielku odošlite Balíkom na adresu (mali by ste zaplatiť 3,9 EUR). Musí byť odoslaná BEZ DOBIERKY. Ak ju pošlete na dobierku, odmietneme ju. Zásielku odošlite na adresu:

  Frogman s.r.o. - ID 1308
  P.O.BOX 901
  Detašované pracovisko - Sihoť
  911 01 Trenčín


Po prevzatí zásielky skontrolujeme, či bolo priložené všetko potrebné a Fat Gripz nie je poškodený. Ak bude všetko v poriadku, vrátime Vám:

Plnú nákupnú cenu Fat Gripz + cenu poštovného k Vám + 3,9 EUR (kompenzácia za poštovné k nám**).

* Túto 30-dennú lehotu možno využiť len jedenkrát na osobu. Ak teda raz túto záruku využijete a chceli by ste si FAT GRIPZ objednať znovu, platila by pre vás len zákonná 14-dňová lehota, keď poštovné pri vrátení platíte sami.

** Pri kúpe 2 párov, kedy zákazník získa poštovné zadarmo a rozhodne sa vrátiť iba 1 pár, poštovné, ktoré zaplatí pri odoslaní na našu adresu, nebude preplatené. Poštovné zaplatené zákazníkom bude preplatené iba, keď vráti všetky objednané kusy. Pri kúpe 3 a viac párov bude zákazníkovi vrátený aj poštovné k nám iba za predpokladu, že si minimálne 2 páry ponechá. Toto opatrenie je bohužiaľ potrebné zaviesť ako ochranu proti zneužitiu.