FAT GRIPZ

Fat GripzFat Gripz je cvičebná pomôcka, ktorá Vám pomôže zvýšiť objem a silu hornej polovice tela vďaka navýšeniu priemeru osi činiek a hriadeľom. Hoci to môže znieť neuveriteľne, účinnosť Fat Gripz je založená na dvoch overených poznatkoch:

Prvý vychádza zo skutočnosti, že naše telá majú vstavané ochranné mechanizmy, ktoré sa snažia minimalizovať nerovnováhu a zranenia. Preto telo reguluje silu silnejších partií, aby ochránilo tie slabšie.

Čo to pre Vás znamená? Ak vaše tricepsy a prsné a ramenné svaly zdvihnú na bench presse 150 kg, ale v prstoch a predlaktiach máte silu len na 110 kg, budete na bench presse zdvíhať len tých 110 kg. Staré príslovie hovorí, že „Reťaz je tak silná ako jej najslabší článok“.

Najväčšou slabinou takmer každého športovca je práve sila v prstoch, zápästiach a predlaktiach. A práve prsty, zápästia a predlaktia Vám pomôže Fat Gripz posilniť, aby ich slabosť neznižovala Váš celkový výkon.

Keď pevne zatnete sval, stiahnu sa i svaly okolo neho. Aby ste napríklad maximálne zaťali biceps, musíte teda maximálne zapojiť i predlaktie.

Predvediem vám to. Skúste čo najviac zatnúť biceps bez toho, aby ste zovreli ruku v päsť. A teraz skúste biceps zatnúť, ako to najviac ide, keď zároveň ruku pevne stlačíte v päsť. Mali by ste byť schopní biceps zatnúť omnoho viac, keď máte ruku pevne zovretú.

Ak predlaktie zatnete dostatočne silne, začnete cítiť napätie nielen v rukách, ale i v ramenách, hrudníku a chrbte. A keďže sa činky a hriadeľa drží oveľa horšie s Fat Gripz, je nutné do úchytu zapojiť viac sily a tým oveľa viac aktivovať svaly hornej polovice tela.

S použitím Fat Gripz sa teda zvyšuje aktivácia svalov celej hornej polovice tela, čo má za následok väčší OBJEMOVÝ a SILOVÝ rast.


Facebooková skupina Fat Gripz

Neveríte tomu? Ako je potom možné, že Fat Gripz má na svojom Facebookovom profile cez 500 000 fanúšikov, ktorí tu vyjadrujú svoju spokojnosť?

Amazon hodnocení Fat Gripz

Ako je potom možné, že cez 1800 zákazníkov z Amazonu ohodnotilo Fat Gripz celkovú známkou 4,6 hviezdičiek z 5? Pokiaľ viete dobre anglicky, recenzie si môžete prečítať sami.

Jay Cutler - fanúšik Fat Gripz

Ako je potom možné, že získali priazeň u fitness autorít ako je Jay Cutler, Dave Tate, Brooks Kubik a ďalšie. Viac na stránke Recenzia Fat Gripz.


Fat Gripz - predstavenie

Fat Gripz sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu podobného gume. Tento materiál zaisťuje, že sa vždy vrátia do svojej základnej pozície, kde úplne obopínajú os. Vďaka tomu obyčajné činky okamžite premeníte na profesionálne, ktoré vám pomôžu získať viac sily a svalov.

Ich nasadenie je rýchle a jednoduché:

Nasazení Fat Gripz - krok 1Nasazení Fat Gripz - krok 2Nasazení Fat Gripz - krok 3

Fat Gripz balení

Aká je cena Fat Gripz? 35 €, a ak objednáte dva páry, získate poštovné zadarmo! Cena nie je nízka, ale keď porovnáte mesačné výdavky na suplementy (proteíny atď.) a jednorázovú investíciu na túto pomôcku, ktorá Vám vydrží mnoho rokov, nie je to až tak moc.Objednat Fat Gripz


30 denní garance vrácení peněz

A čo keď s nimi nebudem spokojný? Veríme, že si Fat Gripz zamilujete. Preto sa nebojíme ponúknuť vám 30-dennú záruku vrátenia peňazí. V tejto lehote ich môžete kedykoľvek vrátiť a okrem plnej ceny za tovar dostanete späť i poštovné v oboch smeroch. Viac na 30-denná záruka vrátenia peňazí.


Aké ďalšie výhody Fat Gripz prináša?

  • UŽ NEMUSÍTE ĎALEJ TRÉNOVAŤ SILU V PRSTOCH A PREDLAKTÍ - S Fat Gripz odpadá nudné trénovanie sily prstov a predlaktí stláčaním rôznych pomôcok… Predlaktia a prsty si dostatočne precvičíte a už nie je potrebné pridávať cviky navyše.
  • LEPŠIA KONCENTRÁCIA - Protože se tlustá osa hůře drží, musíte se o to více soustředit na cvik, což samo o sobě dost ovlivní Váš výkon.
  • MÉNĚ ZRANĚNÍ - Pretože sa hrubá os horšie drží, musíte sa o to viac sústrediť na cvik, čo samo o sebe dosť ovplyvní váš výkon.

Odpovede na najčastejšie otázky:

  • A AKO S FAT GRIPZ CVIČIŤ? ednoducho. Úplne rovnako ako cvičíte teraz. Jediný rozdiel je v tom, že zo začiatku budete musieť znížiť svoje limity. To vám krásne ukáže, ako málo máte sily v prstoch a predlaktiach. Stačí však trochu tréningu a o chvíľku sa vrátite do svojich pôvodných limitov a s novou silou ich bez problémov prekročíte.
  • PREČO POTOM NIE SÚ V POSILŇOVNIACH ČINKY S HRUBOU OSOU? Činky s hrubou osou sú bohužiaľ niekoľkonásobne drahšie než tie, ktoré bežne nájdete v posilňovniach. Hrubé osi sa na cvičiacich strojoch všeobecne ani nevyrábajú.
  • MÔŽEM POUŽIŤ UTERÁK S ROVNAKÝM ÚČINKOM? Nie. Dizajn a konštrukcia Fat Gripz sú výsledkom mnohých rokov intenzívneho testovania a zdokonaľovania. Keď otvoríte škatuľu s Fat Gripz, budete prekvapení kvalitou, hmotnosťou i pevnosťou.
  • BUDÚ PASOVAŤ NA MOJE ČINKY A HRIADELE? Fat Gripz sú 12,5 cm dlhé a 5,7 cm široké. Neviete, či budú pasovať na vaše činky? Nevadí, skúste to, a keby nepasovali, môžete ich do 30 dní vrátiť (poštovné vám vrátime v oboch smeroch).
  • PREČO MAJÚ ŠIKMÉ KONCA? Keby boli konce Fat Gripz rovné, nedali by sa použiť na EZ tyč. Preto bolo zvolené také zošikmenie, aby sa dali použiť aj na ňu.

Fat Gripz na EZ hřídeli

Objednat Fat Gripz