Cvičenie s Bodylastics

Jednou z hlavných predností pružín Bodylastics je určite univerzálnosť. Nie ste obmedzení len na jeden druh tréningu. S Bodylastics môžete jeden týždeň posilňovať, druhý týždeň spaľovať tuky a tretí týždeň sa môžete zamerať na vytrvalosť. Vždy záleží iba na Vás, čo si vyberiete.


Posilňovanie

Bodylastics je skvelá pomôcka na posilňovanie doma. Vďaka svojej technológii pružín dokáže vyvinúť odpor až 180 kg, čím sa vytvorí dokonalá záťaž pre akýkoľvek typ postavy. Hneď pri prvom vyskúšaní pocítite, že sa jedná o cvičebnú pomôcku, ktorá dokáže dokonale nahradiť množstvo drahých strojov v posilňovni. Na rozdiel od činiek musíte prekonávať odpor neustále, čo má za následok lepšiu záťaž svalstva.

Na výber máte až 125 rôznych cvikov, ktoré môžete kedykoľvek použiť. Pokiaľ si s cvičením neviete rady, navštívte stránku Ako cvičiť. Na tejto stránke sa dozviete, aké možnosti s Bodylastics máte.

Chceli by ste vidieť ako sa cvičí s Bodylastics?


Chudnutie

Necvičíte za účelom nárastu svalov, ale za účelom schudnutie? Vďaka odporu pružín zvýšite náročnosť obyčajných cvikov a dáte svojmu telu zabrať


Vytrvalosť

S Bodylastics môžete tiež cvičiť vytrvalosť. Nastavte nízky odpor a robte veľký počet opakovaní. 


Dynamika

Rozvíjať dynamiku horných a dolných končatín je veľmi dôležité pri najrôznejších športoch, napríklad futbal, hokej, volejbal, dokonca ani bojové športy sa nezaobídu bez tohto tréningu. Na rozdiel od činiek musíte prekonávať odpor neustále, čo má za následok lepšiu záťaž svalstva.... Navyše rozvoj dynamiky ide ruka v ruke so zlepšením výbušnosti a zároveň s intenzívnym spaľovaním tuku