30-denná záruka vrátenia peňazí

Stále si nie ste istí, či FAT GRIPZ naozaj zvýšia váš výkon, a neradi by ste prišli o svoje peniaze? Žiadny problém! Všetkým zákazníkom poskytujeme 30-dennú lehotu, počas ktorej si FAT GRIPZ môžete vyskúšať a presvedčiť sa, že naozaj fungujú.*

Veríme v tento produkt natoľko, že zaručujeme nie len vrátenie peňazí za dopravu k vám, ale preplatíme vám aj dopravu späť! Nemáte teda čo stratiť.

Ak by ste s produktom neboli spokojní, vyplňte Odstúpenie od kúpnej zmluvy a zašlite nám ho spolu s produktom na našu adresu. Po prevzatí skontrolujeme, či je zásielka kompletná a či produkt nie je poškodený (preto nie je možné zaslať nám zásielku na dobierku). Ak bude všetko v poriadku, vrátime vám plnú cenu a poštovné (i to, čo ste zaplatili pri odosielaní k nám**) na bankový účet, ktorý ste uviedli v Odstúpenie od kúpnej zmluvy.

Ak bude produkt poškodený alebo balenie nebude kompletné, odčítame vám od kúpnej ceny zodpovedajúcu sumu.

* Túto 30-dennú lehotu možno využiť len jedenkrát na osobu. Ak teda raz túto záruku využijete a chceli by ste si FAT GRIPZ objednať znovu, platila by pre vás len zákonná 14-dňová lehota, keď poštovné pri vrátení platíte sami.

** Pri kúpe 2 párov, kedy zákazník získa poštovné zadarmo a rozhodne sa vrátiť iba 1 pár, poštovné, ktoré zaplatí pri odoslaní na našu adresu, nebude preplatené. Poštovné zaplatené zákazníkom bude preplatené iba, keď vráti všetky objednané kusy. Pri kúpe 3 a viac párov bude zákazníkovi vrátený aj poštovné k nám iba za predpokladu, že si minimálne 2 páry ponechá. Toto opatrenie je bohužiaľ potrebné zaviesť ako ochranu proti zneužitiu.

Viac na presné inštrukcie pri vrátení tovaru.

Objednat Fat Gripz